• Základná škola Šrobárova
    Šrobárova 20, 080 01 Prešov

Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte, prosím
Vyskúšajte nový dizajn stránky

kliknutím TU sa zobrazí nový vzhľad stránky

Piatok 29. 3. 2024

Statistics

Zápis do prvého ročníka

Vážení rodičia,

dávame Vám do pozornosti dve možnosti, ako zapísať Vaše dieťa do prvého ročníka v školskom roku 2024/2025.

1. možnosť: Vyplniť elektronickú prihlášku prostredníctvom odkazu „Elektronická prihláška“. Vytlačenú a oboma rodičmi podpísanú prihlášku doručiť do schránky, ktorá sa nachádza pri vstupe do budovy školy (hlavný vchod), alebo na sekretariát školy.

2. možnosť: Vytlačiť prihlášku (príloha pod textom), ktorú vyplníte a podpísanú doručíte vhodením do schránky, ktorá sa nachádza pri vstupe do budovy školy (hlavný vchod), alebo na sekretariát školy.                                                                   Prihláška bude aktualizovaná 1.4.2024

prihlaska_do_skd

V prípade potreby o povolenie štúdia v zahraničí, si žiadosť stiahnete
tu:  Žiadosť o povolenie vzdelávania mimo územia SR  (PDF, veľkosť 46kB)

O všetkých ďalších podrobnostiach týkajúcich sa termínu, vydania rozhodnutia o prijatí a podobne Vás budeme priebežne informovať.

Naša oficiálna stránka školy s aktuálnymi informáciami sa nachádza na stránke www.zssrobarovapo.sk

Vitajte na EduPage našej školy

Milí rodičia a žiaci,

Na tejto stránke nájdete zoznamy žiakov, tried, učiteľov a ich kontaktné maily a rozvrhy. Pomocou tejto stránky môžete po prihlásení sledovať štúdijne výsledky - známky. Údaje na prihlásenie odovzdávame zákonným zástupcom žiakov na začiatku školského roka. Ak ešte svoje prihlasovacie meno a heslo nemáte, kontaktujte vedenie školy.

V prípade, že už máte svoju mailovú adresu nahlásenú a zapísanú v administratívnom systéme školy aSc Agenda, tak si viete zaslať prístupové údaje aj sami kliknutím na „Neviem prihlasovacie meno alebo heslo.“ na stránke prihlásenia <tu>.

• Mobilní používatelia
    Milí mobilní používatelia,

Váš rozvrh si môžete skontrolovať aj na Vašom mobilnom zariadení. Ak máte iPad, iPhone alebo Android zariadenie, môžete si stiahnuť natívnu aplikáciu pre Vaše zariadenie.

Pre viac informácii, pozrite prosím mobile.edupage.org

• Rozvrhy a suplovanie

Milí učitelia,

môžete si skontrolovať Váš rozvrh a aktuálne suplovanie. Stačí kliknúť na odkaz v hornej časti stránky.

• Vznik tejto www stránky
    18. 7. 2016 Stránka našej školy je konečne na internete. Nájdete tu množstvo rôznych funkcií a zaujímavostí. Zoznamy žiakov, tried, učiteľov, rozvrhy, aktuálne suplovania a množstvo iných údajov.

• Základná škola Šrobárova
    Šrobárova 20, 080 01 Prešov